Firma
Firma Dendro Projekt została założona w 1997 roku, przez architektów krajobrazu Tomasza Dałkiewicza i Krzysztofa Pułeckiego, absolwentów wydziału Architektury Krajobrazu Warszawskiej SGGW.
Pasja do kreowania otaczającej nas przestrzeni, jest impulsem, który daje nam niesamowitą energię do eksponowania piękna otaczającej nas przyrody.
25+LATDZIAŁALNOŚCINiedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicęistnienia Dendro Projekt na rynku.To już ponad ćwierć wieku nieprzerwanej działalności, która zaowocowała setkamizrealizowanych projektów i ogromną liczbą zadowolonych Klientów! Sorry, your browser does not support inline SVG.
25+
LAT
DZIAŁALNOŚCI
Niedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę istnienia Dendro Projekt na rynku.
To już ponad ćwierć wieku nieprzerwanej działalności, która zaowocowała setkami zrealizowanych projektów i ogromną liczbą zadowolonych Klientów!
Wykorzystując doświadczenie z pracy z naszymi Klientami oraz dopasowując się do Państwa oczekiwań, nasze standardy obsługi klienta podzieliliśmy na trzy elementy: projektowanie, realizacja i serwis
ikona

projekty

Przyjmujemy i wykonujemy aranżacje ogrodów i terenów zieleni.
ikona

realizacje

Kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje cały proces realizacji wraz z logistyką materiału i technologii, zawartych w projekcie realizacyjnym.
ikona

serwis

Zajmujemy się całoroczną konserwacją ogrodów, terenów zieleni, terenów prywatnych i publicznych oraz przemysłowo-usługowych. W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalne doradztwo i szereg czynności pielęgnacyjnych dla każdego z ogrodów.