Firma
Firma Dendro Projekt została założona w 1997 roku, przez architektów krajobrazu Tomasza Dałkiewicza i Krzysztofa Pułeckiego, absolwentów wydziału Architektury Krajobrazu Warszawskiej SGGW.
Pasja do kreowania otaczającej nas przestrzeni, jest impulsem, który daje nam niesamowitą energię do eksponowania piękna otaczającej nas przyrody.
25LATDZIAŁALNOŚCIW przyszłym roku będziemy obchodzić okrągłą rocznicęistnienia Dendro Projekt na rynku.To już ćwierć wieku nieprzerwanej działalności, która zaowocowała setkamizrealizowanych projektów i ogromną liczbą zadowolonych Klientów! Sorry, your browser does not support inline SVG.
25
LAT
DZIAŁALNOŚCI
W przyszłym roku będziemy obchodzić okrągłą rocznicę istnienia Dendro Projekt na rynku.
To już ćwierć wieku nieprzerwanej działalności, która zaowocowała setkami zrealizowanych projektów i ogromną liczbą zadowolonych Klientów!
Wykorzystując doświadczenie z pracy z naszymi Klientami oraz dopasowując się do Państwa oczekiwań, nasze standardy obsługi klienta podzieliliśmy na trzy elementy: projektowanie, realizacja i serwis
ikona

projekty

Przyjmujemy i wykonujemy aranżacje ogrodów i terenów zieleni.
ikona

realizacje

Kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje cały proces realizacji wraz z logistyką materiału i technologii, zawartych w projekcie realizacyjnym.
ikona

serwis

Zajmujemy się całoroczną konserwacją ogrodów, terenów zieleni, terenów prywatnych i publicznych oraz przemysłowo-usługowych. W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalne doradztwo i szereg czynności pielęgnacyjnych dla każdego z ogrodów.